EXCEL Psie Lobby

Born: 2019-03-09

Father: Alfons Tommy Vom Kirschutenmeer

Mother: Asti Golden Sirius

Eyes - free

ENM – free

vWD – free

Patella - 0/0 Teeth: Complete Hight 42 cm

Poszukiwania tego jedynego i wymarzonego psa trwały dość długo i kiedy odkryliśmy, że istnieje rasa Nederlandse Kooikerhondje, od razu się w niej zakochaliśmy.

I tak w maju 2019 r. trafił do naszego domu Excel. Uroczy, zabawny szczeniak, który skradł nasze serca.

Excel jest psem energicznym i żywiołowym. Uwielbia długie spacery, wycieczki poza miasto i zabawy w ogródku,  lesie, nad morzem czy jeziorem.

Jest aktywny i potrzebuje sporo ruchu, by czuć się szczęśliwym. Doskonale sprawdza się także jako towarzysz dnia codziennego. Uwielbia się wylegiwać. Jest również bystry i mądry. Szybko się uczy, lubi wyzwania – tor przeszkód, skoki przez przeszkody, agility. Jest oddany, ceni sobie chwile,  kiedy wszyscy domownicy są razem i poświęcają mu czas.

Do osób, których nie zna, podchodzi z rezerwą, ale nadal jest przyjazny. Wbrew wszelkim opisom na temat tej rasy, że nie dogadują się z kotami, Excel zaakceptował naszego kocura, z którym potrafi się bawić, a nawet dzielić ten sam fotel podczas poobiedniej drzemki.

Zdecydowanie nie możemy się nadziwić, jak szybko i z jaką łatwością Excel stał się członkiem naszej rodziny.

Excel został oficjalnie reproduktorem z uprawnieniami hodowlanymi ZKwP/FCI w lipcu 2020 r.

Osoby zainteresowane w celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.